Realizácie

 

 

Ak ste sa rozhodli pre kamenný obklad do bytu alebo na fasády, nezabúdajte, že kúpa obkladu je len prvý krok. Dôležitá je hlavne aplikácia obkladu na steny. Každý z nás predsa chce, aby obklad vydržal čo najdlhšie a práve na lepení obkladu sa neoplatí šetriť.

 

 

Robíme kompletné realizácie kamenných obkladov.

  • Objednajte si kameň od nás, pretože len od nás získate kompletný balíček služieb a poradenstva.
  • Ponúkame 14 druhov umelých kameňov, z ktorých si môžete vybrať ľubovoľné množstvo. Ak množstvo neviete, poradíme vám, koľko kameňa na obklady potrebujete.
  • Kameň vám vieme doviesť presne na miesto určenia. Majte na pamäti, že jedno balenie váži zhruba 15 kilogramov, takže je lepšie nechať si kameň doviesť od nás ako zaťažovať svoje osobné auto.
 
  • Kameň vám nalepíme na akúkoľvek stenu. Aplikujeme ho na exteriérové fasády alebo aj na steny v bytoch. Zastrešíme celú realizáciu a vieme vám poradiť aj s výberom konkrétneho kameňa.
  • Vždy je lepšie, ak vám obklad dodáva a lepí jedna firma. Ak je to opačne, môže sa vám stať, že vám bude obklad chýbať, alebo naopak, ostane vám ho zbytočne veľa. Už pri objednávke si s vami dohodneme termín lepenia, takže naň nemusíte čakať mesiace.

 

 

Vy objednáte, my dovezieme a nalepíme. Ušetríte čas aj peniaze.

Obkladový kameň sa lepí špeciálnymi lepidlami, ktoré je potrebné nanášať na suchý a očistený povrch. Vrstva lepidla musí byť súvislá a počas lepenia je potrebné kameň priložiť celou plochou na stenu a pridržať. Okrem lepenia sa dekoračný kameň aj impregnuje. Celý proces si vyžaduje pozornosť a čas. Ak si netrúfate kameň nalepiť vy sami, zavolajte nás. Kameň vám aplikujú naši vyškolení pracovníci.